Київводоканал щиро вітає журналістів з професійним святом!
Київводоканал щиро вітає журналістів з професійним святом!
Під час війни ваша праця набуває ще більшої цінності, адже ви чесно і неупереджено висвітлюєте події, незважаючи на небезпеку і будь-які труднощі. Силою слова ви не просто інформуєте, а й формуєте громадську думку, об’єднуєте, вселяєте надію і підіймаєте дух.
На інформаційному фронті ви воюєте з брехнею та відстоюєте справедливість. В нових реаліях багато хто з вас вимушений боротися за правду навіть ціною власного життя, щира дяка вам за вашу мужність та сміливість!
Окремо дякуємо вам за те, що в ці складні часи оперативно і об’єктивно висвітлюєте роботу комунальних служб, зокрема і Київводоканалу.
Бажаємо вам плідної праці під мирним небом, сил, незламності, наснаги, творчого натхнення!