Планова профілактична промивка мереж у с. Бортничі та ж/м Оболонь

08.07.2019
Поділитися:

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у с. Бортничі.

У зону робіт потраплять мережі по вулицях:  Крилова, Воровського, Франка, Гоголя, Левадна, Мостова, Шевченка, Толстого. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 10 на 11 липня, а саме з 23.00 до 07.00.

Також буде провндено промивку мереж житлового масиву Оболонь. У зону робіт потраплять вулиці:  Зої Гайдай, Озерна, Північна, Прирічна, Богатирська, Героїв Дніпра, Тимошенко, пр-т. Оболонський, пр-т. Героїв Сталінграда. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 10 на 11 липня, а саме з 23.00 до 05.00.

 

Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуарів чистої води.

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.