Планова профілактична промивка мереж в Дарницькому районі

16.10.2018
Поділитися:

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Дарницькому районі.

У зону робіт потраплять мережі по вул. Ташкентська, вул. Автопаркова, вул. Колекторна, вул. Світла, вул. Бориспільська, вул. Зрошувальна, вул. Горбунова, вул. Ремонтна, селища ЗБК 135, селища Рембаза.

Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 17 на 18 жовтня, а саме з 00:10 до 06:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуарів чистої води на насосній водопровідній станції «Південний водопарк».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних
потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.