Промивка мереж на Виноградарі

21.10.2025
Поділитися:

Планова профілактична промивка мереж у Подільському районі буде проводитися у ніч з 21 на 22 жовтня, а саме з 22:30 по 05:00, щоб не створювати незручності мешканцям. Також у ці години можливе зменшення тиску у водопровідних мережах. 

Така промивка є обов’язковим етапом належного обслуговування мереж. Це допомагає очистити труби від осаду, що міг утворитись під час транспортування води. Промивка також сприяє покращенню якості води, у тому числі у резервуарах, щоб вона не застоювалась.

У зону робіт потраплять мережі, що знаходяться за адресами:

- просп. Георгія Гонгадзе;

- просп. Василя Порика;

- просп. Європейського Союзу.

Упродовж часу виконання робіт «Київводоканал» звертається до споживачів із проханням не використовувати воду з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактики воду з крану потрібно злити, поки вона не стане прозорою та без стороннього запаху, і тоді користуватися нею цілком безпечно.