Промивка мереж в Оболонському районі

22.08.2025
Поділитися:

В ніч з  22 на 23 серпня (з 23:00 до 05:00) Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі.

 

У зону виконання робіт потраплять вулиці:

 - просп. Оболонський (№№1-15; 2-24)

- просп. Володимира Івасюка (№№1-21; 2-24)

- вул. Левка Лук՚яненка (№№2-18)

- вул. Йорданська

- вул. Олександра Архипенка

- вул. Героїв полку «Азов» (вул. Малиновського)

- вул. Приозерна

- вул. Оболонська Набережна 

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. В ці години можливе зменшення тиску у водопровідних мережах.

Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

 

 Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.