VIII. Прогрес проектної реалізації Проекту реконструкції БСА

 

 1. У серпні 2017 року в повному обсязі завершені всі підготовчі роботи на об’єкті реконструкції (Пусковий комплекс 5), що є обов’язком Української сторони.
 2. Наприкінці березня 2018 року, Консультантом 1 завершено роботи по розробці Робочої Документації та підготовці Проекту Тендерної Документації по Проекту для проведення процедури міжнародних відкритих торгів на закупівлю робіт (вибору генеральної підрядної організації).
 3. 12 березня 2018 року ПрАТ «АК «Київводоканал» підписало відповідну угоду зі Спільною діяльністю (консорціумом японських компаній) NIPPON KOEI Co., Ltd., TEC INTERNATIONAL Co., Ltd., та NIHON SUIKO SEKKEI Co., Ltd. (Консультант 2) на термін 88 місяців.
 4. З 6-го червня 2018 року Консультантом 2 (сумісно з ПрАТ «АК «Київводоканал»), в рамках підписаного Контракту, розпочато роботи етапу Тендерного супроводу по Проекту, в частині перевірки Проекту Тендерної Документації на вибір генпідрядної організації.
 5. З метою виконання норм Закону України від 02.09.2015 року № 664-VII «Про ратифікацію Договору (у формі обміну нотами) між урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації Проекту, в частині внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо звільнення від оподаткуванням податком на додану вартість операцій з постачання послуг японськими суб’єктами на митній території України ПрАТ «АК «Київводоканал» з червня місяця 2018 року розпочато підготовку вихідних даних (класифікація товарів за УКТЗЕД) для забезпечення прийняття та опублікування постанови Кабінету Міністрів України «Про  затвердження порядку звільнення від оподаткування податку на додану вартість операцій з постачання послуг на митній території України, які виконуються за угодами в рамках реалізації Проекту».
 6. В вересні місяці 2018 року завершено проходження експертизи відкоригованої проектної документації стадії «П», за результатами якої отримано позитивний експертний висновок ДП «Укрдержбудекспертиза».
 7. 25 вересня 2018 року та 27 листопада 2018 року за результатами сумісної роботи Консультанта 2 та ПрАТ «АК «Київводоканал» Частина 1, Частина 3 та Частина 2 (відповідно) Проекту Тендерної Документації на закупівлю робіт по Проекту були направлені на погодження до JICA.
 8. 26 лютого 2019 року отримано офіційне погодження Проекту Тендерної документації від JICA.
 9. 15 березня 2019 розпочато процедуру відкритих торгів на визначення генпідрядника за правилами JICA.
 10. 26 квітня 2019 на території ПрАТ «АК «Київводоканал»  проведено предтендерну зустріч з зацікавленими учасниками, що виявили бажання прийняти участь у торгах.
 11. 28 серпня 2019 року отримано тендерну пропозицію від групи японських компаній до участі у торгах.
 12. 04 вересня 2019 року відбулося відкриття технічних пропозицій учасника та розпочато їх оцінку.