Новини

Працівників Київводоканалу привітали з нагоди 145-річчя підприємства!
26 вересня 2017

Працівників Київводоканалу привітали з нагоди 145-річчя підприємства!

Упродовж  тижня, з 18-го по 22-ге вересня, співробітникам Департаментів  експлуатації водопровідного та каналізаційного господарств, Технічного та Розрахункового, Департаменту екологічного нагляду, а також Головного офісу вручали грамоти та подяки. В урочистих  заходах взяли участь голова правління Київводоканалу Дмитро Новицький,  заступник директора Департаменту жилово-комунальної інфраструктури м. Києва Олена Малежик, голова Ради Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства Віктор Сурмак,  директор Київського коледжу міського господарства Академії муніципального управління  Маргарита Романова, заступник голови Київводоналу Вадим Сторожук і голова профспілки Товариства Валерій Азманов

21 вересня 2017

Київводоканал поповнив автомобільний парк двома новими сучасними машинами

Незабаром  кияни побачать на вулицях міста дві новенькі аварійки (відео). Йдеться про аварійно-відновлювальну та ремонтно-відновальну машини (АВМ та РВМ).

21 вересня 2017

Київводоканал дбає про безпеку відпочивальників відомчого санаторію "Хвиля".

Для персоналу оздоровчого табору організували тренінг з протипожежної безпеки (відео). Захід провела Українська служба порятунку в Київській області «911». Співробітникам санаторію наочно продемонстрували, як діяти в разі пожежі та надавати першу медичну допомогу потерпілим.

Модернізована каналізаційна насосна станція «Ново-Подільська» споживатиме на 30 відсотків менше електроенергії
20 вересня 2017

Модернізована каналізаційна насосна станція «Ново-Подільська» споживатиме на 30 відсотків менше електроенергії

До свого 145-річчя Київводоканал презентував глядачам модернізовану КНС «Ново-Подільску» (відео). «Каналізаційна насосна станція "Ново-Подільська" введена в експлуатацію ще у 1963 році. Щодоби вона перекачує 30 тис. м3 стоків (проектна потужність 70 тис. м3) з прилеглих житлових  масивів.

19 вересня 2017

Киїїводоканал здійснює планову профілактичну промивку мереж у оболонському районі

Згідно з щорічним графіком в ніч з 21 на 22 вересня, а саме з 23:00 до 4:00, Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у Оболонському районі

18 вересня 2017

Київводоканал завершив реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж по вулиці Ярославській

Усього за 30 днів нам вдалося перекласти 220 метрів водопровідної мережі та замінити шість каналізаційних колодязів по вулиці Ярославській у Подільському районі столиці (відео).

18 вересня 2017

Увага! Тимчасове відключення води у зв'язку з ремонтом мереж

Для надійної роботи систем водопостачання Київводоканал проводить ремонтні роботи, у зв`язку з чим може бути відключене водопостачання

На прохання власника Київводоканал відключив від каналізації одну з громадських вбиралень
14 вересня 2017

На прохання власника Київводоканал відключив від каналізації одну з громадських вбиралень

Київводоканал обмежив водовідведення громадській вбиральні біля метро Дорогожичі.  Це – один із семи туалетів, які наше підприємство регулярно відключає від каналізації на прохання самого власника – Київводфонду.

13 вересня 2017

Киян ознайомили з новаціями при оплаті житлово-комунальних послуг

13 вересня у Печерському відділенні комунального концерну "Центр комунального сервісу" (ЦКС) відбувся прес-брифінг на тему: «Роз'яснення інформації в рахунках за житлово-комунальні послуги, що надійдуть киянам у вересні: нарахування за спожиту воду та водовідведення, стан нарахування субсидій, шляхи передачі показань квартирних приладів обліку».

12 вересня 2017

Анонс! 13 вересня відбудеться брифінг щодо нарахувань за житлово-комунальні послуги за серпень

Завтра, 13 вересня, о 12:00 у Печерському відділенні Центру комунального сервісу відбудеться прес-брифінг із теми: «Роз’яснення інформації у рахунках за житлово-комунальні послуги, що надійдуть киянам у вересні: нарахування за спожиту воду та водовідведення, стан нарахування субсидій, шляхи передачі показань квартирних приладів обліку