14 вересня 2017

На прохання власника Київводоканал відключив від каналізації одну з громадських вбиралень

Київводоканал обмежив водовідведення громадській вбиральні біля метро Дорогожичі.  Це – один із семи туалетів, які наше підприємство регулярно відключає від каналізації на прохання самого власника – Київводфонду.

«Київводфонд звернувся з офіційним проханням обмежити водовідведення цієї та ще кількох громадських вбиралень, пояснюючи це тим, що їхні туалети захопили сторонні особи , а відтак власники не можуть розраховуватися за полуги. Таким чином відбувається несанкціоноване користування каналізацією, через що ми втрачаємо кошти », - пояснив начальник відділу контролю за водоспоживанням і водовідведенням Розрахункового департаменту Київводоканалу Артем Борисенко.

«Загалом на балансі КП «Київводфонд» 86 громадських вбиралень. Частину з них захопили сторонні особи, які використовують ці об’єкти у комерційних цілях без належних правових підстав. Саме тому ми звернулися до Київводоканалу з проханням перекрити воду та каналізацію тим нашим об’’єктам, які захопили рейдери», - розповіла заступник генерального директора КП «Київводфонд» Руслана Кириченко.

Представників Київводфонду та Київодоканалу до вбиральні пустили. Як це було – дивіться на відео нашого журналіста Віталія Маргалика.

Наразі триває досудове слідство. Утім цей факт не заважає його учасникам  продовжувати незаконно підключатися до міських мереж. Тож  Київводфонд звернувся  до усіх небайдужих киян з проханням не користуватися громадськими вбиральнями  за адресами: метро Дорогожичі, площі Дружби Народів, Героїв Бреста,  Льва Толстого та Арсенальна, вул. Верхній Вал, 27 та просп. Академіка Глушкова.