Департамент експлуатації водопровідного господарства

department

Контакти

Поштова адреса:

КЕРІВНИЦТВО:

  • Дараган Володимир Миколайович - заступник генерального директора ПрАТ «АК «Київводоканал» – директор департаменту експлуатації водопровідного господарства.
  • Костюк Володимир Андрійович - перший заступник директора - головний інженер департаменту експлуатації водопровідного господарства.
  • Семенець Олена Михайлівна - головний бухгалтер
  • Хіврич Ігор Юрійович - заступник директора департаменту

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ І ЗАВДАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ:

  • забір води з поверхневих і підземних джерел, її очистка та знезараження відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”,
  • подача в розподільчу водопровідну мережу,
  • транспортування до абонентів,
  • забезпечення надійної експлуатації споруд, обладнання і мереж. 

Висококваліфіковані фахівці структурних підрозділів департаменту експлуатації водопровідного господарства забезпечують безперебійну і надійну роботу систем водопостачання м. Києва, а також роботу понад 12 тис. пожежних гідрантів, розташованих на водопровідних мережах.

Поверхнева вода з річок Дніпра та Десни на очисних водопровідних спорудах проходить повний технологічний цикл очистки за допомогою реагентів. Після очищення та знезараження подається у централізовану систему водопостачання міста Києва, яка складається з 78 водопровідних насосних станцій, 356 артезіанських свердловин та понад 4 315,56 км водопровідних мереж.

В середньому за добу місто Київ споживає близько 700 тис. м3 води, при загальній проєктній потужності господарсько-питного водопроводу 2 млн 100 тис. м3/добу.

Контроль за якістю питної води здійснюється трьома виробничими лабораторіями та головним управлінням Держпродспоживслужби в місті Києві. Щодоби відбирається та аналізується приблизно 1000 проб води.

Обслуговують водопровідні споруди і мережі працівники 11-ти районів експлуатації водопровідних мереж та району експлуатації водоводів, що відносяться до управління експлуатації водопровідних мереж.

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ДЕПАРТАМЕНТУ ВОДОПРОВІДНОГО ГОСПОДАРСТВА