Полив присадибних ділянок

contract_ps

 

З травня по серпень у приватному секторі споживачам, у яких відсутні прилади обліку холодної води, здійснюються нарахування за полив присадибних ділянок. Розрахунок проводиться з огляду на площу поливу в 2а (сотки) (30 м3 х 16,164 грн х 4 міс. = 1939,68 грн). Такий розрахунок за полив прибудинкової території  буде здійснюватись до тих пір, доки власники не встановлять прилади обліку холодної води або нададуть документи, що підтверджують меншу площу поливу.

На виконання вимог законодавства та уникнення можливих непорозумінь у розрахунках, рекомендуємо споживачам встановити прилади обліку холодної води. Завдяки чому з’явиться можливість регулювати та вести облік свого водокористування та відповідно заощаджувати кошти.

Наразі, інвентаризація площ поливу триває та може змінюватись в залежності від даних технічного паспорту на земельну ділянку (город, сад, двір), даних Держгеокадастру та доповідних від наших контролерів.  Для актуалізації даних щодо площі поливу (до встановлення приладу обліку) ви можете надіслати нам копію технічного паспорту на земельну ділянку на електронну пошту vodokanalps@gmail.com та обов’язково зазначити особовий рахунок і контактний номер телефону.

 

У зв'язку з подовженням карантину та карантинних обмежень відділ про роботі з приватним жилим сектором переходить на ONLINE-режим обслуговування споживачів, зокрема, дистанційно приймаються показники приладів обліку.

Показники лічильників можна передати такими каналами зв'язку:

  • за телефоном нашого контакт-центру (044) 202-02-02 
  • SMS/Viber (067) 466-45-52
  • email: vodokanalps@gmail.com