Укладення договорів з організаціями, що обслуговують житловий фонд (ОСББ, ЖБК та інші управителі житлових будинків)

Укладення договорів на новозбудовані багатоквартирні будинки управителем
(ОСББ, ЖБК, ЖЕО, ОК, забудовником або власником будинку)

 

1. Оформлення договору з централізованого водопостачання та водовідведення за
тимчасовою схемою (тимчасового договору) у разі незавершення процедури приєднання.


Для новозбудованих будинків, щодо яких незавершена процедура приєднання до мереж водопостачання та/або водовідведення, що передбачена проектною документацією, укладається строковий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення із
організацією (замовник, генпідрядник, ОСББ, ЖБК, ЖЕО, управитель, забудовник, власник будинку), яка оформила на себе технічні документи по приєднанню до мереж водопостачання і водовідведення та взяла зобов’язання виконання у повному обсязі вимог проектно-технічної документації із приєднання цього будинку до мереж за постійною схемою, згідно Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України , затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.04.2021 №97 .

2. Оформлення індивідуальних договорів зі співвласниками новозбудованого будинку


Для переведення співвласників багатоквартирних будинків на індивідуальні договори з Товариством, необхідне виконання вимог чинного законодавства та врегулювання відносин із надавачем послуг, зокрема:
– Будинок має бути приєднаний до мереж водопостачання та водовідведення за постійною схемою, згідно проектно-технічної документації, будівельних норм та правил (завершена у повному обсязі процедура приєднання).

– Управитель будинку має провести звірку попередніх розрахунків з Товариством по спожитим послугам (при використанні води та водовідведення на будівельні цілі або за тимчасовою схемою, для промивки та гідравлічних випробувань або як колективний споживач).

– У новозбудованому будинку власники мають зареєструвати право власності на приміщення, кількість яких має бути не менше половини приміщень в будинку, для можливості прийняття рішень щодо управляння будинком (ч. 3 ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»).

– Управитель житлового будинку має повідомити Товариству про обрану модель договірних відносин або про не обрання співвласниками будинку моделі договірних відносин, надати копію протоколу зборів співвласників про обрання моделі договірних відносин (за наявності), заповнену форму додатків «Поквартирний перелік споживачів будинку» та «Перелік власників/орендарів нежитлових приміщень у житловому будинку» до договору співпраці (завантажити форми додатків та заяв можна нижче у бланках документів), заяву з пакетом документів на укладення договору на наявні в будинку власні технологічні потреби (полив прибудинкової території, вологе прибирання місць загального користування, консьєржі, паркінг, вода для приготування гарячої води, тощо).


До моменту переходу на індивідуальні договори на новозбудованих об’єктах, може бути укладений тимчасовий договір, в порядку, передбаченому Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України ,
затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.04.2021 №97 .

Через незавершення забудовником процедури приєднання, не можуть бути оформлені індивідуальні договори із співвласниками багатоквартирного будинку, внаслідок відсутності технічної можливості з боку надавача послуг гарантовано забезпечити споживачів такого будинку надійними, безперебійними, та якісними послугами з водопостачання та/або водовідведення, до моменту виконання вимог ТУ, проектно-технічної документації з приєднання до мереж водопостачання/водовідведення, налагодження обліку та диспетчеризації обліку послуг в приміщеннях будинку.

Консультацію з питань звірки розрахунків, оформлення поквартирного переліку споживачів
будинку та з інших питань приєднання та укладання договорів можна отримати у центрах
обслуговування споживачів Товариства.

Підрозділ Київводоканалу

е-mail

Контактні телефони

Центр обслуговування споживачів №1
Вул. Лейпцизька, 1А

COS1.Leiptsyzka1A.Yur.osoby@gmail.com

(044) 200-73-43

 

067-508-36-22

Валентина Сазонова

 

067-560-03-38

Людмила Дітріх

 

 

Центр обслуговування споживачів №2
Вул. Електротехнічна, 16

 

COS2.Elektrotehnichna16.Yur.osoby@gmail.com

 

KVK.Rozrahunky.Yur.osoby@gmail.com

(044) 202-01-03,

(044) 202-01-04,

(044) 202-01-05,

  (044) 277-21-87

Центр обслуговування споживачів №7
Вул. Електротехнічна, 16

 

(з питань реєстрації та роботи в особистому кабінеті)

rdvodokanal@gmail.com

 067-328-99-43

Лукашенко Ольга Володимирівна

 

ЯК ОБРАТИ МОДЕЛЬ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН

 

                Відповідно до ст.1 Закону України від 14.05.2015 №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі Закон №417), співвласником багатоквартирного будинку є власник квартири або власник нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

Відповідно до Закону України від 09.11.2017 N 2189-VIII "Про житлово-комунальні послуги" (далі Закон №2189) усі  співвласники багатоквартирних будинків  мають провести загальні збори співвласників та прийняти рішення щодо обрання управителя будинку та одної із моделей договірних відносин, передбачених цим Законом та Постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» (далі Постанова №690).

У новозбудованих будинках мають зареєструвати право на приміщення, кількість яких має бути більше половини квартир та нежитлових приміщень, для можливості прийняття рішень та обрання моделі договірних відносин, (ч.3 ст.10 Закону № 417);

Згідно ч.6 ст. 10 Закону №417, рішення про вибір моделі організації договірних відносин вважається прийнятими зборами співвласників, якщо за них проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

Згідно ч.7 ст. 10 Закону №417 рішення зборів співвласників оформляється протоколом.

Для зручності й уникнення помилок форма протоколу була затверджена наказом Мінрегіону від 25.08.2015 р. № 203. Така форма найповніше відображає вимоги законодавства щодо вмісту протоколу.

 

УВАГА! Під дію вищевказаних законів не підпадають об’єкти будівництва,  житлові будинки, мережі водопостачання та/або водовідведення яких, підключені по тимчасовій схемі (без виконання у повному обсязі Технічних умов з приєднання об’єктів до мереж централізованого водопостачання та водовідведення), а отже, де не створено технічної можливості забезпечити споживачів у будинку надійними, безперебійними, та якісними послугами з водопостачання та/або водовідведення.

 

З ЧОГО РОЗПОЧАТИ ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ

 

  1. Перевірити чи підключений житловий будинок до мереж водопостачання та водовідведення за постійною схемою. Якщо підключений за тимчасовою схемою, то укладається лише тимчасовий договір з управителем будинку (ЖБК, ОСББ, тощо) без протоколу загальних зборів співвласників.
  2. При наявності з товариством договірних відносин,  до початку укладення нового  договору за новою моделлю, необхідно провести звірку розрахунків та при наявності боргу сплатити його;
  3. Якщо будинок підключений за постійною схемою до мереж водопостачання та водовідведення, відповідно до Закону України від 09.11.2017 N 2189-VIII "Про житлово-комунальні послуги" (далі Закон №2189) усі  співвласники багатоквартирних будинків  мають провести загальні збори співвласників та прийняти рішення щодо обрання одної із моделей договірних відносин.
  4. Управитель (ОСББ, ЖБК, тощо), звертається до Товариства із заявою та відповідним пакетом документів для укладення договору за обраною моделлю договірних відносин.

 

Для отримання додаткової інформації щодо оформлення документів та укладення договору можна звернутись за контактами зазначеними нижче:

 

ДЛЯ  ВЛАСНИКІВ (ОРЕНДАРІВ) НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ ТА ОСББ, ЖБК, ОБСЛУГОВУЮЧИХ ЖИТЛОВИЙ ФОНД КОМПАНІЙ

Район обслуговування

ПІБ

Телефони та електронна адреса

Голосіївський

Олена Олександрівна

202-01-19

067-466-48-91
067-466-75-31

RD.KVK.Dogovir.Yur.osoby@gmail.com

Дарницький

Людмила Андріївна

202-01-20

Деснянський

Людмила Андріївна

202-01-20

Дніпровський

Марина Миколаївна

202-01-19

Оболонський

Світлана Сергіївна

202-01-19

Печерський

Олена Леонідівна

202-01-19

Подільський

Ірина Валеріївна

202-01-20

Святошинський

Світлана Сергіївна

202-01-19

Солом'янський

Надія Василівна

202-01-20

Шевченківський

Жанна Борисівна

202-01-19

 


1. КОЛЕКТИВНИЙ СПОЖИВАЧ


Перелік необхідних документів для укладення договору як колективний споживач

 

  1. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрану модель договірних відносин із Товариством. Завантажити рекомендовану форму протоколу можна у розділі бланки документів;
  2. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрання управителя житлового будинку;
  3. Заява про укладення договору заповнена у двох примірниках  (завантажити можна у розділі бланки документів);
  4. Характеристика об’єктів та вузлів обліку, заповнена у двох примірниках (завантажити можна у розділі бланки документів);
  5. Копія документу, що підтверджує передачу будинку в управління юридичній особі, яка об'єднує співвласників будинку;
  6. Копія паспорта виробника на прилад обліку, за наявності – свідоцтво про повірку. В разі якщо лічильник відсутній, не повірений, не працює або втрачені документи – Ви можете звернутися до Сервісного центру Київводоканалу.  
  7. Нормативний розрахунок обсягу щомісячного водоспоживання та водовідведення для визначення договірної величини;
  8. Установчі документи для юридичних осіб:
    - копія статуту юридичної особи та положення структурного підрозділу (якщо договір укладається структурним підрозділом від імені юридичної особи), довіреності на право підписання договору (якщо повноваження не визначено статутом, положенням юридичної особи чи іншим документом);
    - довідка з державного казначейства, про наявність діючого відкритого розрахункового рахунку, що вказується юридичною особою у договорі для здійснення розрахунків, а також довідка з казначейства з інформацією про те з якого бюджету фінансується юридична особа, яка укладає договір (для бюджетних установ/організацій);
    -   довіреність від юридичної особи на фізичну особу на право отримувати, надавати, оформляти відповідні документи для укладення договору з ПрАТ «АК «Київводоканал»  (за необхідності).
  9. Проектно-технічна документація про приєднання до мереж водопостачання та водовідведення, якщо житловий будинок є новобудовою:
  • акти розмежування водопровідних мереж;
  • акти розмежування каналізаційних мереж.

Якщо житловий будинок не є новобудовою, а актів розмежування з будь яких причин у управителя будинку немає, то вони замовляються  при  поданні заяви про укладення договору.

 

Бланки документів 

за типом договору КОЛЕКТИВНИЙ СПОЖИВАЧ:

 

  1. Рекомендована форма протоколу про обрання моделі договірних відносин можна завантажити за посиланням (завантажити форму).
  2. Бланк  повідомлення про обрану співвласниками модель договірних відносин (завантажити бланк для заповнення);
  3. Бланк заяви для укладення договору (завантажити бланк для заповнення).
  4. Характеристика об’єктів водоспоживання та вузлів комерційного обліку води (додаток №1 до договору, заповнюється у двох екземплярах) (завантажити бланк для заповнення);
  5. Порядок зняття показань вузлів комерційного обліку та проведення нарахування за послуги (додаток №2 до договору,  заповнюється у двох екземплярах) (завантажити бланк для заповнення);
  6. Типова форма договору з колективним споживачем для ознайомлення та друку можна завантажити (завантажити).

 


2. ІНДИВІДУАЛЬНІ ДОГОВОРИ

(без обслуговування внутрішньо будинкових мереж)


УВАГА! 

Для новозбудованих будинків, щодо яких незавершена процедура приєднання до мереж водопостачання та/або водовідведення, що передбачена проектною документацією, укладається строковий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення із організацією (замовник, генпідрядник, ОСББ, ЖБК, ЖЕО, управитель, забудовник, власник будинку), яка оформила на себе технічні документи по приєднанню до мереж водопостачання і водовідведення та взяла зобов’язання виконання у повному обсязі вимог проектно-технічної документації із приєднання цього будинку до мереж за постійною схемою, згідно Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України , затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.04.2021 №97 .
Через незавершення забудовником процедури приєднання, не можуть бути оформлені індивідуальні договори із співвласниками багатоквартирного будинку, внаслідок відсутності технічної можливості з боку надавача послуг гарантовано забезпечити споживачів такого будинку надійними, безперебійними, та якісними послугами з водопостачання та/або водовідведення, до моменту виконання вимог ТУ, проектно-технічної документації з приєднання до мереж водопостачання/водовідведення, налагодження обліку та диспетчеризації обліку послугв приміщеннях будинку.


 

У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, за умови надання Товариству заповненої форми додатку «Покварний перелік співвласників будинку» (завантажити форму можна  нижче у бланках документів), заповнену форму додатку «Перелік власників/орендарів нежитлових приміщень у житловому будинку» (завантажити форму можна  нижче у бланках документів).

Для укладення індивідуальних договорів  та переведення співвласників житлового будинку на прямі розрахунки з0 Товариством, управитель житлового будинку має звернутись до Товариства з питання оформлення договору на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на загальні потреби послуг у будинку  (вологе прибирання нежитлових приміщень загального користування, поливу прибудинкової території, миття сходових клітин та інше). Крім цього, управитель житлового будинку має надати Товариству повідомлення у письмовій формі про обрану модель договірних відносин або неможливість обрання моделі, до якого надати: копію протоколу зборів співвласників про обрання моделі договірних відносин (при наявності); заповнену форму додатку «Покварний перелік співвласників будинку» (завантажити форму можна  нижче); заповнену форму додатку «Перелік власників/орендарів нежитлових приміщень у житловому будинку» (завантажити форму можна  нижче).

Консультацію з питань правильності оформлення оформлення додатків «Покварний перелік співвласників будинку» та  «Перелік власників/орендарів нежитлових приміщень у житловому будинку» можна отримати у центрах обслуговування споживачів, що вказані вище на цій сторінці.

 

Перелік необхідних документів для укладення індивідуальних договорів

(без обслуговування внутрішньобудинкових мереж)

 

  1. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрану модель договірних відносин із Товариством (за наявності);
  2. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрання управителя житлового будинку;
  3. Заява про укладення договору на загальні потреби будинку (завантажити можна у розділі бланки документів);
  4. Характеристика об’єктів та вузлів обліку (додаток до договору, заповнюється у двох екземплярах) (завантажити можна у розділі бланки документів);
  5. Нормативний розрахунок водокористування і водовідведення (обґрунтування потреби у воді);
  6. Копія документу, що посвідчує право власності або користування на об’єкт водоспоживання (технічний паспорт будинку, акт приймання – передачі  будинку/приміщень,  для окремих нежитлових приміщень – витяг з реєстру прав власності, договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності, договір оренди, тощо);
  7. Копія паспорта виробника на прилад обліку, за наявності – свідоцтво про повірку. В разі якщо лічильник відсутній, не повірений, не працює або втрачені документи – Ви можете звернутися до Сервісного центру Київводоканалу.  
  8. Установчі документи: 


для юридичних осіб:


- копія статуту юридичної особи та положення структурного підрозділу (якщо договір укладається структурним підрозділом від імені юридичної особи), довіреності на право підписання договору (якщо повноваження не визначено статутом, положенням юридичної особи чи іншим документом);
- довідка з державного казначейства про наявність діючого відкритого розрахункового рахунку, що вказується юридичною особою у договорі для здійснення розрахунків, а також довідка з казначейства з інформацією про те з якого бюджету фінансується юридична особа, яка укладає договір (для бюджетних установ/організацій);
- довіреність від юридичної особи на фізичну особу на право отримувати, надавати, оформляти відповідні документи для укладення договору з ПрАТ «АК «Київводоканал» (за необхідності).


для фізичних осіб (якщо обрано управителем будинку фізичну особу):


- копія документу, що посвідчує право власності;
- копія паспорту 1, 2 сторінки та сторінка із зазначенням місця реєстрації;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
- нотаріально посвідчена довіреність на фізичну особу, яка має право отримувати, надавати, оформляти відповідні документи для укладення договору, а також має право підписання, укладання договору, копія паспорту довіреної особи (якщо договір підписуватиме довірена особа споживача).

  1. Копії проєктно-технічної документації на водопостачання та водовідведення (акти технічного приймання мереж, акти розмежування балансової належності мереж). Відсутність таких документів не є перешкодою для укладення договору при умові надання заяви про укладення договору та усіх інших документів, перелічених вище. У такому випадку, при подачі заяви про укладення договору  замовляється оформлення  акту розмежування водопровідних та/або каналізаційних мереж,  шляхом поставлення позначки на заяві у графі «акт розмежування водопровідних мереж»  та/або «акт розмежування каналізаційних мереж».

 

Бланки документів 

за типом договору «ІНДИВІДУАЛЬНІ ДОГОВОРИ»

(без обслуговування внутрішньобудинкових мереж):

 

  1. При наявності, копія  протоколу про обрання моделі договірних відносин . Рекомендовану форму можна завантажити (завантажити форму).
  2. Бланк  повідомлення про обрану співвласниками модель договірних відносин (завантажити бланк для заповнення) з поквартирним переліком
    (завантажити бланк для заповнення)
    та переліком нежитлових приміщень (завантажити бланк для заповнення);
  3. Бланк заяви для укладення договору (на власні потреби) (завантажити бланк для заповнення).
  4. Характеристика об’єктів водоспоживання та вузлів комерційного обліку води (додаток №1 до договору, заповнюється у двох екземплярах) (завантажити бланк для заповнення);
  5. Порядок зняття показань вузлів обліку та проведення нарахування за послуги (додаток №2 до договору,  заповнюється у двох екземплярах) (завантажити бланк для заповнення);
  6. Для організацій, обслуговуючих житлові будинки - типова форма індивідуального договору (без обслуговування внутрішньобудинкових мереж) для ознайомлення та друку можна завантажити (завантажити), договір співпраці (завантажити).

    7. Для власників (орендарів) нежитлових приміщень у житлових будинках - типова форма індивідуального договору (без обслуговування внутрішньобудинкових мереж) для ознайомлення та друку можна завантажити (завантажити)

 

 


 

3.  ІНДИВІДУАЛЬНІ ДОГОВОРИ З ОБСЛУГОВУВАННЯМ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ


Управитель житлового будинку письмово звертається до Сервісного центру Київводоканалу з листом про обрану про обрану модель договірних відносин, до якого додає  копію протоколу зборів співвласників про обрання моделі договірних відносин, врегульовує питання передачі внутрішньобудинкових мереж на обслуговування Товариству та укладення відповідного договору. Інформацію з проведення відповідних дій для передачі внутрішньобудинкових мереж Товариству на обслуговування можна отримати зателефонувавши до сервісного центру: 

 

Підрозділ Київводоканалу

е-mail

Контактні телефони

Сервісний центр
Вул. Електротехнічна, 16

 

 

ozyrianov@vodokanal.kiev.ua

 

277-20-33,

277-20-53,

277-21-81,

277-20-74

 

0-67-445-09-89

 

Лише після врегулювання питання з передачі внутрішньобудинкових мереж Товариству на обслуговування та укладення відповідного договору,  управитель житлового будинку письмово звертається до Товариства з повідомленням про обрану модель договірних відносин у письмовому вигляді, до якого додає  копію протоколу зборів співвласників про обрання моделі договірних відносин, копію укладеного договору з Товариством про обслуговування внутрішньобудинкових систем та заповнену форму додатку «Покварний перелік співвласників будинку» (завантажити бланк для заповнення), заповнену форму додатку «Перелік власників/орендарів нежитлових приміщень у житловому будинку» (завантажити бланк для заповнення).

Після надання вказаного вище пакету документів, укладаються індивідуальні договори із співвласниками житлового будинку, а з ОСББ, ЖБК, Керуючою компанією, управителем житлового будинку укладається договір на власні потреби будинку та договір співпраці.

 

Перелік необхідних документів для укладення

 індивідуальних договорів

(з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж)

 

  1. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрану модель договірних відносин із Товариством;
  2. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрання управителя житлового будинку;
  3. Копія договору на обслуговування внутрішньобудинкових систем;
  4. Заява про укладення договору (завантажити можна у розділі бланки документів);
  5. Характеристика об’єктів та вузлів обліку (додаток до договору, заповнюється у двох екземплярах) (завантажити можна у розділі бланки документів);
  6. Нормативний розрахунок водокористування і водовідведення (обґрунтування потреби у воді).
  7. Копія документу, що посвідчує право власності або користування на об’єкт водоспоживання (технічний паспорт будинку, акт приймання – передачі  будинку/приміщень, для окремих нежитлових приміщень - витяг з реєстру прав власності, договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності, договір оренди, тощо);
  8. Копія паспорта виробника на прилад обліку, за наявності – свідоцтво про повірку. В разі якщо лічильник відсутній, не повірений, не працює або втрачені документи – Ви можете звернутися до Сервісного центру Київводоканалу.  
  9. Установчі документи:

для юридичних осіб:

- копія статуту юридичної особи та положення структурного підрозділу (якщо договір укладається структурним підрозділом від імені юридичної особи), довіреності на право підписання договору (якщо повноваження не визначено статутом, положенням юридичної особи чи іншим документом);
- довідка з державного казначейства про наявність діючого відкритого розрахункового рахунку, що вказується юридичною особою у договорі для здійснення розрахунків, а також довідка з казначейства з інформацією про те з якого бюджету фінансується юридична особа, яка укладає договір (для бюджетних установ/організацій);
- довіреність від юридичної особи на фізичну особу на право отримувати, надавати, оформляти відповідні документи для укладення договору з ПрАТ «АК «Київводоканал» (за необхідності).

 

для фізичних осіб (якщо обрано управителем будинку фізичну особу):
- копія документу, що посвідчує право власності;
- копія паспорту 1, 2 сторінки та сторінка із зазначенням місця реєстрації;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
- нотаріально посвідчена довіреність на фізичну особу, яка має право отримувати, надавати, оформляти відповідні документи для укладення договору, а також має право підписання, укладання договору, копія паспорту довіреної особи (якщо договір підписуватиме довірена особа споживача).

  1. Копії проєктно-технічної документації на водопостачання та водовідведення (акти технічного приймання мереж, акти розмежування балансової належності мереж). Відсутність таких документів не є перешкодою для укладення договору при умові надання заяви про укладення договору та усіх інших документів, перелічених вище. У такому випадку, при подачі заяви про укладення договору  замовляється оформлення  акту розмежування водопровідних та/або каналізаційних мереж,  шляхом поставлення позначки на заяві у графі «акт розмежування водопровідних мереж»  та/або «акт розмежування каналізаційних мереж». 

 

Бланки документів 

за типом договору «ІНДИВІДУАЛЬНІ ДОГОВОРИ»

(з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж):

 

  1. Копію протоколу в обов’язковому порядку. Рекомендована форма протоколу про обрання моделі договірних відносин можна завантажити (завантажити форму);
  2. Бланк  повідомлення про обрану співвласниками модель договірних відносин (завантажити бланк для заповнення) з поквартирним переліком (завантажити бланк для заповнення) та переліком нежитлових приміщень (завантажити бланк для заповнення);
  3. Бланк заяви для укладення договору (на власні потреби) (завантажити бланк для заповнення).
  4. Характеристика об’єктів водоспоживання та вузлів комерційного обліку води (додаток №1 до договору, заповнюється у двох екземплярах) (завантажити бланк для заповнення);
  5. Типову форму індивідуального договору (з обслуговування внутрішньобудинкових мереж) для ознайомлення та друку з додатками до нього можна отримати у Договірному відділі Товариства.

 


4                  КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР


Для укладення такого договору співвласники житлового будинку мають дотриматись відповідної процедури визначення особи, яка від імені усіх співвласників матиме право підписувати договір про управління багатоквартирним будинком з обраним співвласниками управителем житлового будинку, а також матиме право підписувати від імені кожного співвласника договір доручення з уповноваженою особою з наданням їй права діяти від імені та за рахунок усіх співвласників, у тому числі підписувати колективний договір з Товариством, вести облік спожитих послуг співвласниками, здійснювати розподіл спожитих послуг між співвласниками, відкрити на себе рахунок із спеціальним режимом використання для сплати співвласниками на нього коштів за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, з подальшим їх перерахуванням на рахунок Товариства. Для прийняття таких рішень в обов’язковому порядку проводяться загальні збори усіх співвласників житлових та нежитлових приміщень з дотриманням норм чинного законодавства України.

 

Перелік необхідних документів для укладення колективного договору

 

  1. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрану модель договірних відносин та визначення уповноваженої особи, яка буде діяти від імені та за рахунок співвласників при укладенні колективного договору.
  2. Копія протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про обрання управителя житлового будинку;
  3. Копія договору доручення на уповноважену особу про вчинення від імені та за рахунок всіх власників дій щодо підписання та виконання умов колективного договору;
  4. Заява про укладення договору заповнена у двох примірниках  (завантажити можна у розділі бланки документів);
  5. Характеристика об’єктів та вузлів обліку, заповнена у двох примірниках (завантажити можна у розділі бланки документів);
  6. Копія документу, що підтверджує передачу будинку в управління юридичній особі, яка об'єднує співвласників будинку;
  7. Копія паспорта виробника на прилад обліку, за наявності – свідоцтво про повірку. В разі якщо лічильник відсутній, не повірений, не працює або втрачені документи – Ви можете звернутися до Сервісного центру Київводоканалу.  
  8. Нормативний розрахунок обсягу щомісячного водоспоживання та водовідведення для визначення договірної величини;
  9. Установчі документи для юридичних осіб:
    - копія статуту юридичної особи та положення структурного підрозділу (якщо договір укладається структурним підрозділом від імені юридичної особи), довіреності на право підписання договору (якщо повноваження не визначено статутом, положенням юридичної особи чи іншим документом);
    - довідка з державного казначейства, про наявність діючого відкритого розрахункового рахунку, що вказується юридичною особою у договорі для здійснення розрахунків, а також довідка з казначейства з інформацією про те з якого бюджету фінансується юридична особа, яка укладає договір (для бюджетних установ/організацій);
    -   довіреність від юридичної особи на фізичну особу на право отримувати, надавати, оформляти відповідні документи для укладення договору з ПрАТ «АК «Київводоканал»           (за необхідності).
  10. Проектно-технічна документація про приєднання до мереж водопостачання та водовідведення, якщо житловий будинок є новобудовою:
  • акти розмежування водопровідних мереж;
  • акти розмежування каналізаційних мереж.

Якщо житловий будинок не є новобудовою, а актів розмежування з будь яких причин у управителя будинку немає, то вони замовляються  при  поданні заяви про укладення договору.

 

Бланки документів 

за типом договору КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР:

 

  1. Рекомендована форма протоколу про обрання моделі договірних відносин можна завантажити за посиланням (завантажити форму);
  2. Бланк  повідомлення про обрану співвласниками модель договірних відносин (завантажити бланк для заповнення);
  3. Бланк заяви для укладення договору (завантажити бланк для заповнення);
  4. Характеристика об’єктів водоспоживання та вузлів комерційного обліку води (додаток до договору, заповнюється у двох екземплярах) (завантажити бланк для заповнення);