Оголошення про закупівлі

Оголошено закупівлю: Надання послуг з консультацій та висновків по наступним питанням: складання фінансової звітності згідно вимог МСФЗ…

Оголошено закупівлю: Виконання робіт на корегування проєктної документації по об’єкту: «Реконструкція каналізаційного колектора Д=750 мм по вул. Шевченко у Києво-Святошинському районі Київської області, с. Петропавлівська Борщагівка. Коригування» 

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція каналізаційного колектора Д=800-900-2000мм на вул. Вербовій на ділянці від камери гасіння напірних колекторів КНС «Ленінська кузня» до КНС «Оболонь» в Оболонському районі м.Києва»

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню проєктної документації по об’єкту «Будівництво каналізаційного колектора від Мостицького до Головного міського в м. Києві, І черга»

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню проєктної документації по об’єкту «Будівництво водопровідної мережі Д = 1400 мм від вул. Маршала Гречка до Великої кільцевої дороги в Подільському, Шевченківському та Святошинському районах м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню проєктної документації по об’єкту «Реконструкція каналізаційного колектора Д = 2400 мм на вул. Лебедєва (Юрія Поправки) у Дніпровському районі м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція Лівобережного колектора з об’їзною дорогою від камери № 6 до камери № 47 в Дарницькому районі м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція Лівобережного колектора з об’їзною дорогою від камери № 6 до камери № 47 в Дарницькому районі м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання робіт по розробці проектної документації по об’єкту «Реконструкція дамби мулового поля №3 Бортницької станції аерації на території Гнідинської сільської ради Бориспільського району, Київської області»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту  «Реконструкція напірних мулопроводів Бортницької станції аерації від камери МК2 по вул. Колекторна, 1 в Дарницькому районі м. Києва до камери МК20 на території Гнідинської сільської ради Бориспільського району, Київської області»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція каналізаційного колектора Д=1000-1200-2000-2200 мм на просп. Правди та вул. Попова на ділянці від вул. Маршала Гречка до вул. Сім’ї Кульженків у м. Києві»

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню  проектної документації по об’єкту «Будівництво каналізаційного колектора по вул. Стеценка з метою ліквідації КНС "Нивки" в м. Києві

Оголошено закупівлю "Реконструкція дамби мулового поля №3 Бортницької станції аерації на території Гнідинської сільської ради Бориспільського району, Київської області"

Оголошено закупівлю "Реконструкція прохідного колектора водопроводу Д=1400 мм від станції метро «Дніпро» до вул. Кіровоградської в м. Києві"

Оголошено закупівлю "Будівництво каналізаційного колектора по вул. Стеценка з метою ліквідації КНС «Нивки» в м. Києві"

Оголошено закупівлю "Будівництво каналізаційного колектора по вул. Стеценка з метою ліквідації КНС «Нивки» в м. Києві"

Оголошено закупівлю "Капітальний ремонт Головного міського каналізаційного колектора у м. Києві"

Оголошено закупівлю "Реконструкція споруд першої черги БСА"