Відеоінструкції для споживачів

Відеоінструкція №1: Як передати показники лічильників через головну сторінку сайту Київводоканалу

На головній сторінці сайту Київводоканалу є сервіс «НАДАТИ ПОКАЗНИКИ», через який ви можете надати показники квартирних лічильників холодної і гарячої води для здійснення подальших нарахувань і друку квитанцій.

Для вашої зручності ми створили відеоінструкцію, де покроково пояснюємо, як це зробити.

 

Для початку користування сервісом необхідно визначити тип вашої квитанції та знайти особовий рахунок на ній:

- На квитанції від Київводоканалу він складається з 7-ми цифр, і зазначений у графі «Особовий рахунок» у правому верхньому кутку.

- На повідомленні про оплату послуг від КП ГІОЦ у верхньому лівому куті спочатку зазначено чотиризначний код ЖЕО, а після нього - шестизначний особовий рахунок ГІОЦ. На сайті потрібно вносити обидва коди у передбачені для цього рядки.

 

 

Для подачі показників необхідно виконати наступні дії:

1)    Спочатку ввести особовий рахунок для ідентифікації у нашій системі;

2)    Поставити відмітку у полі «Я не робот» та за необхідності пройти відповідне тестування;

3)    Дати свою згоду на отримання, збереження та обробку внесених  персональних даних.

4)    Після перевірки даних та проходження ідентифікації з’явиться можливість внести фактичні показники ваших лічильників. Для цього натисніть на порожнє поле в колонці «Покази на кінець місяця».

Коли з’явиться віконце для внесення даних, зазначте фактичні показники навпроти відповідного прилада обліку води, повторивши ці дії для кожного із ваших лічильників.

По завершенні натисніть на кнопку «Надіслати дані», аби відправити внесені показники до нашої системи.

На підставі внесених даних у квитанції буде зазначено суму до сплати. Звертаємо увагу, що покази лічильника холодної води необхідні для формування платежів за централізоване холодне водопостачання і водовідведення, лічильника гарячої води - для формування платежів за відведення гарячої води.

Нагадуємо, що вносити дані лічильників необхідно регулярно з 10 числа до кінця календарного місяця.

Дякуємо, що передаєте показники онлайн!

 

Відеоінструкція №2: Як передати показники лічильників через особистий кабінет на сайті Київводоканалу

 

В особистому кабінеті на нашому сайті ви можете зручно та швидко передавати показники лічильників. Щоб вам було зручніше розібратися, як це зробити, перегляньте наш відеоурок:

Щоб передати показники лічильників через особистий кабінет Київводоканалу, необхідно на головній сторінці сайту Товариства у розділі «Для дому» обрати пункт «Особистий кабінет».

Потім натисніть на кнопку «МІЙ КАБІНЕТ» або «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ» у разі відсутності попередньої реєстрації (під цифрою 1 на картинці).

У разі виникнення труднощів з реєстрацією скористуйтеся покроковою відеоінструкцією в особистому кабінеті, а також рішення питань можна знайти натиснувши кнопку «Допомога», що знаходиться поруч із кнопкою «МІЙ КАБІНЕТ» (під цифрою 2 на картинці).

Після входу в особистий кабінет необхідно вибрати у верхньому рядку пункт «Лічильники» та виконати наступні дії:

1. Обрати лічильник відповідної послуги, після чого з’явиться кружечок у вигляді лічильника з показниками, які були передані у попередньому розрахунковому місяці;

2. Змініть відображені показники лічильника на фактичні показники та натисніть кнопку «ПОДАТИ» після цього натисніть «Окей» у віконці підтвердження, що з’явиться на екрані.

Повторіть ці дії для кожного із ваших лічильників. Зверніть увагу, що внесені показники будуть використані в нарахуванні за наступний період.

Якщо показники вашого лічильника не змінилися або потрібно передати показники лічильників з різницею «0», залишіть без змін відображені на кружечку показники та натисніть кнопку «ПОДАТИ» після цього натисніть «Окей» у віконці, що з’явиться на екрані.

Дякуємо, що передаєте показники онлайн!

 

Відеоінструкція №3: Як передати показники лічильників через вайбер та телеграм?

 Швидко передавати показники лічильників та економити свій час можна за допомогою додатків вайбер та телеграм. Щоб вам було легше розібратись у роботі цих додатків, пропонуємо подивитись нашу відеоінструкцію:

Щоб скористатися паблік-акаунтом у вайбері, просто перейдіть за посиланням, яке ви зараз бачите на екрані, або  проскануйте QR-код за допомогою вашого смартфону, і вас буде автоматично перенаправлено на чат для подачі показників.

Також можна написати відповідний запит у адресний рядок вашого браузера і просто натиснути на результат пошуку «Київводоканал у вайбер».

Відкривши чат, оберіть «додати особовий рахунок», якщо ви вперше подаєте показники через Вайбер.

Після цього оберіть, з ким у вас укладено договір на послуги. Це може бути безпосередньо Київводоканал чи ГІОЦ.

Введіть номер вашого особового рахунку.

Оберіть лічильник, показники якого хочете передати. Наприклад, лічильник холодної води. Бот відправить вам останні показники, що зафіксовані в системі, і запропонує ввести поточні.

Після введення даних натисніть «Зберегти».

Повторіть дії для передачі показань лічильника гарячої води. Ці дані потрібні, щоб сформувати нарахування за водовідведення.

Щоб знайти наш акаунт у Телеграм, перейдіть за посиланням, яке ви бачите на екрані або скористайтеся рядком пошуку у вашому месенджері і введіть там запит «Київводоканал».

Розпочніть чат з ботом, а потім оберіть, з ким у вас укладений договір: Київводоканал чи ГІОЦ.

Введіть номер особового рахунку та оберіть лічильник.

Введіть поточні показники та натисніть «зберегти».

За необхідності повторіть дії для лічильника гарячої води.

Дякуємо, що передаєте показники онлайн!

 

Відеоінструкція №4: Як коригувати показники лічильників через особистий кабінет на сайті Київводоканалу?

В «Особистому кабінеті» на сайті Київводоканалу для споживачів створено можливість самостійно коригувати  показники квартирних приладів обліку води у разі їх невідповідності фактично спожитим об’ємам.

Як це зробити, дивіться у нашому навчальному відео:

Для коригування показників  необхідно виконати наступні кроки:

1. Увійти в «Особистий кабінет»;

2. Внести покази — на шкалі показників необхідно внести фактичні покази лічильника — натиснути «подати»;

3. З’явиться віконце із запитанням: «Ви впевнені, що хочете надіслати показник?» Натиснути ОК;

4. З’явиться віконце з інформацією «Показники внесено успішно». Натиснути ОК. За необхідності повторити дії для інших лічильників;

5. Повернутися на сторінку показників, де на шкалі відображені фактично передані покази лічильника та в таблиці показників зазначено останній переданий показ, а нижче за поточний місяці зазначається скоригований об’єм з від’ємним значенням. При поверненні на основну сторінку також відображаються внесені фактичні покази.

Після внесених в «Особистий кабінет» фактичних показників лічильників в обліковій базі Київводоканалу відображається скоригований об’єм споживання послуг.

Коригування нарахувань за надані послуги та відображення суми коригування послуг в «Особистому кабінеті» відбудеться лише після закриття розрахункового періоду.

Якщо у Вас виникли труднощі при передачі показників, або виникли додаткові питання, пропонуємо звернутись з «Електронним зверненням».


Для цього на головній сторінці сайту Київводоканалу необхідно натиснути «Запитати» і далі пройти чотири кроки:

1. Обрати пункт «Обслуговування мешканців»;

2. Обрати пункт «Розрахунки»;

3. Заповнити всі необхідні поля, описати Ваше питання та прикріпити документи для внесення змін та актуалізації інформації в обліковій базі Товариства;

4. Натиснути «Відправити звернення».

Також для коригування нарахувань можна звернутись до одного з сервісних центрів комунального концерну «Центр комунального сервісу» або до Центрів обслуговування споживачів Товариства.

 

Відеоінструкція №5: Способи оплати онлайн

 

Для того, аби оплатити послуги водопостачання та водовідведення, не потрібно виходити з дому, це можна зробити дистанційно, будь-яким з наведених нижче способів:

- через мобільний додаток «Київводоканал», завантажений через Google Play або App Store;

 - за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку;

- в «Особистому кабінеті» та на головній сторінці на сайті ПрАТ «АК «Київводоканал» через онлайн-системи iPayPortmoneEasypayPayHub за допомогою банківської картки;

- в «Особистому кабінеті» через сайт КК "Центр комунального сервісу".

 

Як користуватися цими сервісами, дивіться у нашій відеоінструкції:

 Для оплати через додаток "Київводоканал":

1. Завантажте додаток з App Store чи Google Play‎:

 2.  Зареєструйтеся.  Для цього введіть ПІБ, свою електронну адресу, мобільний телефон та пароль.

3. Підтвердіть свій телефон. Після реєстрації надійде смс з кодом, який необхідно ввести в додатку.

4. Додайте особовий рахунок. Введіть особовий рахунок який знаходиться на квитанції Київводоканалу або ГІОЦ.

5. Здійсніть оплату.

Дякуємо, що сплачуєте онлайн!

Відеоінструкція №6: Як сплатити за послуги на сайті Київводоканалу? Як отримати квитанцію?

 Оплатити послуги водопостачання та водовідведення можна дистанційно на нашому сайті. Скористатися цим сервісом дуже легко, але якщо у вас виникли питання, пропонуємо подивитись нашу відеоінструкцію:

1. Щоб оплатити послуги з водопостачання та водовідведення через сайт Київводоканалу, необхідно на головній сторінці обрати сервіс «ОПЛАТИТИ». Далі потрібно перейти на сайт будь-якої вказаної платіжної онлайн-системи, обравши найзручнішу саме для вас: iPayPortmoneEasypay або PayHub .

Також можна перейти на сторінку оплати в «Особистому кабінеті» Київводоканалу. Оберіть відповідний пункт у розділі «Для дому», потім натисніть на кнопку «МІЙ КАБІНЕТ» або «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ» у разі відсутності попередньої реєстрації. Пройшовши авторизацію, оберіть пункт «Оплатити послуги», і знайдіть у списку той особовий  рахунок, за яким ви бажаєте оплатити комунальні послуги.

2. Безпосередньо для оплати перейдіть на сайт однієї з платіжних систем, наприклад, ми покажемо, як можна оплачувати через iPay.

Для цього оберіть «Комунальні послуги», а далі в залежності від типу особового рахунку натисніть "Київводоканал" або "ГІОЦ КМДА». Нагадуємо, що на квитанції від КП ГІОЦ у верхньому лівому куті спочатку зазначено чотиризначний код ЖЕО, а після нього - шестизначний особовий рахунок ГІОЦ, а на квитанції від Київводоканалу він складається з 7-ми цифр, і зазначений у графі «Особовий рахунок» у правому верхньому кутку.

3. Внесіть номер вашого особового рахунку. Обов’язково перевірте дані платежу та за необхідності відкоригуйте їх.

4. Здійсніть оплату за допомогою вашої банківської карти. Для цього введіть її номер, термін дії, CVV код, прізвище та ім’я власника картки і натисніть на кнопку «Сплатити».

5. Після проведення платежу збережіть квитанцію про оплату та за необхідності роздрукуйте її.

 

Наразі також вже є можливість сформувати квитанції з особистого кабінету на сайті:

- для цього авторизуйтеся та оберіть пункт «Абонентська книжка». 

- натисніть на кнопку “Квитанція” навпроти назви потрібного розрахункового періоду.

- сформовану квитанцію можна завантажити на свій комп’ютер та при необхідності роздрукувати.

 

Дякуємо, що сплачуєте онлайн!