Все про технічні умови

                                      

Змінено порядок подання замовниками документів для отримання технічних умов

ПрАТ «АК «Київводоканал» повідомляє про зміну порядку подання замовниками документів для отримання технічних умов на водопостачання та/або каналізування об’єктів.

З метою підвищення якості обслуговування замовників, а також для спрощення процедури розгляду документів, що надаються замовниками, з 02 травня 2022 року документи для отримання технічних умов на водопостачання та/або каналізування об’єктів від їх замовників будуть прийматися виключно в електронному вигляді у форматі PDF на електронну адресу: uvtu_rpd@vodokanal.kiev.ua.

Докладна інформація про склад документів та порядок їх подання викладено на офіційному сайті Товариства:

- для юридичних осіб - в розділі «Для компаній», підрозділ «Все про технічні умови для компаній»;

- для фізичних осіб - в розділі «Для дому», підрозділ «Технічні умови».

 

Змінено порядок подання замовниками на розгляд до ПрАТ «АК «Київводоканал» проєктної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єктів

 

ПрАТ «АК «Київводоканал» (далі – Товариство) повідомляє, що з 01.06.2022 проєктна документація зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єктів має надаватися Замовниками на розгляд у відповідності до розділу ІV«Порядок розгляду проєктної документації (нова редакція)» Методологічних вимог розгляду проектної документації на водопровідні та каналізаційні мережі, споруди і вузли обліку води ПрАТ «АК «Київводоканал». Текст вказаного документу розміщений на офіційному сайті Товариства Для ознайомлення перейти за посиланням.

Звертаємо Вашу увагу на те, що проєктна документація, надана Замовником виключно на паперових носіях (без електронної версії) розглядатися Товариством не буде.


Управління здійснює прийом документів для підготовки та видачі технічних умов на підключення об’єктів будівництва чи реконструкції або існуючих об’єктів до централізованих систем водопостачання та водовідведення  відповідно до вимог ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190, Закону України "Про захист персональних даних"  та інших правоустановчих та нормативних  документів у сфері містобудівної діяльності.

 

Проєктна документація, що надається на розгляд до Товариства, має бути розроблена відповідно до вимог ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та розглядається фахівцями Товариства у порядку, що викладений у Методологічних вимогах розгляду проєктної документації на водопровідні та каналізаційні мережі, споруди і вузли обліку води ПрАТ «АК «Київводоканал.»

 

ОГОЛОШЕННЯ

До відома представників проєктних установ, що надають проєктну документацію на розгляд ПрАТ «АК «Київводоканал»

 

У разі якщо до складу проєкту зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єктів входять розділи з енергетики, механіки, теплопостачання, технології, заміни обладнання, вентиляції, диспетчеризації тощо, представники проєктних установ мають отримати у департаменті експлуатації водопровідного господарства та департаменті експлуатації каналізаційного господарства ПрАТ «АК «Київводоканал» реквізити розгляду цих розділів відповідними фахівцями зазначених департаментів (на кожному аркуші оригіналів цих розділів).

 

«З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на виконання протоколу засідання постійної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID-19) року в Управлінні видачі технічних умов та розгляду проєктної документації ПрАТ «АК «Київводоканал» скасовується особистий прийом фізичних осіб та представників юридичних осіб з питань отримання технічних умов на водопостачання та каналізування об'єктів, та розгляду проєктної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об'єктів. Кореспонденцію стосовно отримання технічних умов та розгляду проєктної документації прохання надсилати поштою або через скриньку на головному вході до Головного офісу ПрАТ «АК «Київводоканал»(вул. Лейпцизька, 1-а. м. Київ, 01015).

 

Як отримати технічні умови на підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж?

З цього приводу, будь-ласка, звертайтесь за телефоном для довідок (044) 280-29-53.

Контактна особа з питань видачі та прийому документів на технічні умови:

Кудько Зоя Станіславівна, провідний інженер, тел. (044) 280-29-53.

Євсєєва Світлана Василівна, провідний інженер, тел. (044) 280-29-53;

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ для отримання технічних умов для нового будівництва

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ для отримання технічних умов для існуючих об'єктів або об'єктів реконструкції

 

Бланки документів:

Для фізичних осіб

Для юридичних осіб

Заява на коригування ТУ водопостачання/каналізування

Лист на коригування ТУ водопостачання/каналізування

Заява на надання ТУ водопостачання/каналізування

Лист на надання ТУ водопостачання/каналізування

Заява на продовження та коригування ТУ водопостачання/каналізування

Лист на продовження та коригування ТУ водопостачання/каналізування

Заява на продовження ТУ водопостачання/каналізування

Лист на продовження ТУ водопостачання/каналізування

Опитувальний лист на водопостачання та каналізування об’єкта (складний).

Опитувальний лист на водопостачання та каналізування об’єкта (простий).

Лист на отримання довідки про фактичне водоспоживання та водовідвення об'єкту споживача.

 

 

Перелік документів, необхідних для отримання підготовлених технічних умов

Увага! Внесено зміни в порядок отримання підготовлених технічних умов!

З метою впорядкування надходження платежів за послуги Управління видачі технічних умов та погодження документації керівництвом ПрАТ «АК «Київводоканал» було прийняте рішення про внесення змін в правила отримання технічних умов на водопостачання та водовідведення. Тепер видача підготовлених Управлінням документів здійснюється тільки після пред’явлення копії платіжного доручення (для юридичних осіб) або квитанції про оплату з позначкою банку (для фізичних осіб). Звертаємо увагу, що представники юридичних та довірені особи фізичних осіб повинні також мати при собі довіреність від замовника на отримання технічних умов та підписання акту виконаних робіт.

 

Для представників юридичних осіб:

– оформлений акт здачі-приймання виконаних робіт;

– копія платіжного доручення;

паспорт та належним чином оформлена довіреність від замовника на отримання технічних умов.

Для фізичних осіб:

– оформлений акт здачі-приймання виконаних робіт;

– копія квитанції про оплату (для фізичних осіб) з позначкою банку;

– паспорт;

– у разі, якщо отримувач – довірена особа замовника, необхідно додатково надати належним чином оформлену довіреність від замовника на отримання технічних умов та підписання акту виконаних робіт.

 

Як подати документи для розгляду Товариством місця розташування тимчасової споруди (ТС або МАФ)?

Перелік документів, що надаються замовником до ПрАТ «АК «Київводоканал» на розгляд тимчасового місця розташування рекламного засобу (РЗ)

1. Заява на розгляд тимчасового місця розташування РЗ (оригінал в 1 прим.) (завантажити).

2. Гарантійний лист установленої форми (оригінал в 1 прим.) (завантажити).

3. Дозвіл на розміщення рекламного засобу, виданий на підставі рішення виконавчого органу Київради (КМДА). (копія в 1 прим.).

4. Конструктивне рішення тимчасового місця розташування об’єкта. (копія в 1 прим.)

5 Топографо-геодезичні вишукування М1:500 з прив’язкою тимчасового місця розташування РЗ до місцевості (копія в 1 прим.).

 

Перелік документів, що надаються замовником до ПрАТ «АК «Київводоканал» на розгляд тимчасового місця розташування тимчасової споруди (ТС) або малої архітектурної форми (МАФ)

1. Заява на розгляд ТС або МАФ (оригінал в 1 прим.)  (завантажити).

2. Гарантійний лист установленої форми (оригінал в 1 прим.) (завантажити).

3. Паспорт прив’язки ТС або МАФ, виданий Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської ради (КМДА). (копія 1 екз.)

4. Топографо-геодезичні вишукування М1:500 з прив’язкою ТС або МАФ до місцевості. (копія в 1 прим.).

 Контактна особа - Яцина Юлія Іванівна, провідний інженер, тел. (044) 280-61-39.

 

Документи

для внесення технічних умов до ЄДЕССБ

 

Юридична особа

Фізична особа

1

Заява на внесення ТУ на водопостачання до ЄДЕССБ (завантажити бланк)

Заява на внесення ТУ на водопостачання  до ЄДЕССБ (завантажити бланк)

2

Заява на внесення ТУ на каналізування  до ЄДЕССБ (завантажити бланк)

Заява на внесення ТУ на каналізування  до ЄДЕССБ (завантажити бланк)

3

Заява на внесення ТУ на водопостачання та каналізування  до ЄДЕССБ (завантажити бланк)*

Заява на внесення ТУ на водопостачання та каналізування  до ЄДЕССБ (завантажити бланк)*

*Приміткавказаний формат заяви застосовується в разі необхідності внесення до ЄДЕССБ ТУ на водопостачання та каналізування одночасно.

4. Зазначені заяви подаються в електронному вигляді на електронну адресу: uvturst@vodokanal.kyiv.ua

5.  Оригінали технічних умов надаються замовником наручно  виконавцю (контактній особі) за адресою вул. Лейпцизька, 1-а ,  для сканування і відразу повертаються замовнику.

6.  За результатами розгляду поданих заяв, рахунки та бланки актів наданих послуг або зауваження виконавця стосовно неналежного оформлення заяв надсилаються Товариством замовнику на адресу його електронної пошти.

7.  Витяг з  Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про внесені технічні умови до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва буде надсилатися  замовнику на адресу його електронної пошти.

Контактна особа - Грищук Юрій Іванович, тел. (044) 200-73-36. (внутрішній тел. 10-66)

 

Куди звертатись для розгляду проєктів водомірних вузлів (вузлів обліку)?

Контакт для розгляду проєктів по водомірному обліку розрахункового департаменту:

Дудніков Віталій Валерійович, заступник начальника Управління з контролю за водопостачанням та водовідведенням». тел. (044) 202-01-24.

 

До кого звернутись з питань розгляду проєктної документації?

Контактні особи з питань розгляду проєктів:

Непочатов Олександр Олександрович, начальник управління УВТУРПД  (тел. (044) 280-66-61; внутрішній тел. 11-01)

Баранік Валентина Павлівна, заступник начальника управління (тел. (044) 280-66-61, внутрішній тел. 12-21)

Яцина Юлія Іванівна, провідний інженер. (тел. (044) 280-61-39);

Пунда Оксана Віталіївна, начальник сектора інженерного забезпечення (тел. (044) 280-61-39)

Сінгаєва Євгенія Генадіївна, провідний інженер. (тел. (044) 280-61-39)

 

До відома фізичних та юридичних осіб, які надають на розгляд до ПрАТ «АК «Київводоканал» проєктну документацію (стадія «Р») зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж обʼєктів, а також проєктну документацію на влаштування вузлів обліку води.

З метою підвищення якості розгляду пропонуємо окрім відповідної кількості примірників проєктної документації на паперових носіях надавати до Товариства один примірник цієї документації на електронному носії у форматі PDF.

 

Де отримати податкові накладні за оплату по техумовам?

Контактна особа з питань видачі податкових накладних за оплату по техумовам:

Панасюк Анна Федорівна (контактний тел. (044) 280-83-66)