Центральна лабораторія

Контакти

Поштова адреса:

КЕРІВНИЦТВО:

  • Шураков Олександр Миколайович - Начальник лабораторії

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

- Диспетчер

- Сектор загального фізико - хімічного аналізу

- Сектор елементного аналізу та хроматографії

- Сектор мікробіології

- Сектор радіології

- Сектор контролю якості та технічної підтримки

- Підготовка стандартних зразків 

Контроль за якістю питної води здійснюється відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

У ПрАТ«АК «Київводоканал» контроль якістю питної води здійснюється 3-ма хіміко-бактеріологічними лабораторіями департаменту експлуатації водопровідного господарства.

Центральна лабораторія контролює якість питної води артезіанських свердловин, артезіанських насосних станцій, насосних водопровідних станцій ІІІ, IV підйомів та в контрольних точках водопровідних мереж. Лабораторії Дніпровської та Деснянської водопровідних станцій контролюють якість води поверхневих джерел водопостачання — річок Дніпра та Десни, на очисних водопровідних спорудах та перед подачею питної води у водопровідні мережі міста.

Лабораторно-виробничий контроль за якість питної води здійснюється за робочими програмами, складеними в суворій відповідності до вимог ДСанПіН 224-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», що є складовою частиною Технологічних регламентів, які мають Висновок санітарно-гігієнічної експертизи МОЗ України.

Крім того, якість питної води в мережах централізованого водопостачання столиці контролюється Державною установою «Київський міський лабораторний центр МОЗ України».

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ