Сервісний центр з ремонту та обслуговування лічильників води

department

Контакти

Поштова адреса:

вул. Електротехнічна, буд.16, м. Київ, 02660

Начальник Сервісного центру:

Заступник начальника Сервісного центру:

КЕРІВНИЦТВО

Венжик Анатолій Станіславович начальник Сервісного центру з ремонту та обслуговування лічильників води

Лютий  Василь Артемович — заступник начальника Сервісного центру з ремонту та обслуговування лічильників води

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

- Відділ з монтажу водомірних вузлів: монтаж переробка та технічне обслуговування водомірного вузла, ліквідація аварійних ситуацій.

- Відділ по заміні лічильників води: заміна старих та встановлення нових водолічильників, опломбування з’єднувальних частин водолічильників на водомірних вузлах та обвідної лінії, за наявності, технічне обслуговування водолічильників.

- Відділ з  ремонту лічильників води: ремонт та підготовка лічильників води до держповірки.

- Відділ обслуговування електронно-вимірювальних приладів: технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювання витрат води.

- Механічна дільниця: забезпечення підрозділів підприємства необхідними фасонними частинами та розхідними матеріалами.

ФУНКЦІЇ

Кількість всієї питної води, що постачає Київводоканал сьогодні, вимірюється лічильниками води. У місті встановлено 35 тис. водомірів, інакше кажучи — у 98% споживачів.

Сервісний центр з ремонту та обслуговування лічильників води – один з найважливіших підрозділів Розрахункового департаменту.

Основне завдання Сервісного центру — встановлення нових, заміна непрацюючих лічильників, їх ремонт та подання на повірку. А також ремонт, технічне обслуговування та надання на повірку ультразвукових витратомірів, встановлених для обліку води, що подається у місто Дніпровською та Деснянською водопровідними станціями та 200 артезіанськими свердловинами.

Щороку Сервісний центр здійснює монтаж 400 нових вузлів обліку, заміну 8 тис. лічильників, ремонт 7 тис. лічильників і надає на повірку 13 – 14 тис. лічильників води, які належать як юридичним, так і фізичним особам.

 АВТОМАТИЗОВАНА ЛІНІЯ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ

На початку 2012 року в Сервісному центрі Розрахункового департаменту була завершена повна модернізація і автоматизація проливних повірочних установок, що належать ПрАТ "АК "Київводоканал". На них повірники ДП "УКРМЕРТТЕСТСТАНДАРТ" проводять повірку лічильників.

В оновленому сервісному центрі є можливість проводити повірку по договору з ДП "УКРМЕРТТЕСТСТАНДАРТ" не тільки звичайних квартирних лічильників, але й за допомогою унікальної установки для облікових приладів від 15 мм до 200 мм – будь-яких існуючих на сьогоднішній день у світі лічильників води.

Модернізована проливна повірочна установка для повірки лічильників води за допомогою комп’ютерної програми з високою точністю визначає відповідність облікового обладнання встановленим державним стандартам.

Завдяки модернізації установки підвищилась продуктивність праці та з`явилась можливість проведення повірниками ДП "УКРМЕРТТЕСТСТАНДАРТ" повірки водолічильників усіх типів та діаметрів як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.