Управління транспорту

Контакти

Поштова адреса:

вул. Академіка Писаржевського, буд. 8, м. Київ 01042

Начальник управління:

т.(044) 524-93-66

Заступник начальника управління:

т.(044) 525-95-03

Оперативна диспетчерська:

т.(044) 524-91-60

КЕРІВНИЦТВО

Воронов Олександр Юрійович - начальник управління транспорту.

Чухрай Віталій Володимирович - заступник начальника управління транспорту.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

До складу управління транспорту технічного департаменту входить п’ять відділів та п’ять автоколон, які територіально розташовані в різних районах м. Києва, а саме:

- відділ експлуатації (ВЕ), вул. Академіка Писаржевського,8

- технічний відділ (ТВ), вул. Академіка Писаржевського,8

- служба безпеки дорожнього руху (СБДР), вул. Академіка Писаржевського,8

- оперативна диспетчерська (ОД), вул. Академіка Писаржевського,8

- авторемонтна майстерня (АРМ), вул. Академіка Писаржевського,8

-  Автоколона №1, вул. Академіка Писаржевського,8

- Автоколона №2, вул. Колекторна,1

- Автоколона №3, вул. Електротехнічна,16

- Автоколона №5, просп. Алішера Навої,1

- Автоколона №6, вул. Дніпроводська,1а

ФУНКЦІЇ

Управління транспорту технічного департаменту призначено для забезпечення транспортом структурні підрозділи ПрАТ «АК «Київводоканал» при виконанні аварійно-відновлювальних робіт на водопровідних та каналізаційних мережах міста та вирішення інших виробничих завдань.

На балансі управління транспорту знаходиться 467 транспортних засобів та механізмів, які забезпечують всі структурні підрозділи ПрАТ «АК «Київводоканал» необхідним автотранспортом.

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт на водопровідних та каналізаційних мережах експлуатаційними районами ДЕВГ та ДЕКГ загалом використовується 131 ремонтно та аварійно -відновлювальних машин, які обладнані електрозварками, електростанціями, компресорами, гідравлічним обладнанням, відкачками.

Крім того, для виконання повного комплексу робіт з обслуговування каналізаційних та водопровідних мереж Товариством використовуються вісім муловсмоктувачів, сім водоцистерн, три автопідйомника, п’ять  електро-лабораторій, 18 гідромашин, 35 самоскидів, 11 автокранів, 20 бортових вантажних та 41 вантажних малотоннажних автомобілів, чотири сідельних тягача, 26 екскаваторів, сім барових установок на шасі трактора Т-150 К та одна фреза на базі шасі МТЗ-82. Основні марки транспортних засобів, які задіяні в виробництві: КАМАЗ, МАЗ, ISUZU, КрАЗ, ЗІЛ, ГАЗ, УАЗ, ЕО4321, Борекс, АТЕК, JCB, ДЗ-42.

Також в наявності управління транспорту технічного департаменту Київводоканалу є спеціальний транспорт: телеінспекція - для виявлення місць локалізації засмічень, механічних пошкоджень трубопроводів, місць розстикування труб, наявність покладів мулу або піску, різних дефектів труб; корелятор - для пошуку пошкоджень на водопровідних мережах без розкриття твердих ґрунтів.

Для виконання планових робіт і ліквідації аварійних ситуацій на каналізаційних і водопровідних мережах м. Києва в робочі дні на лінію виходить від 290 до 315-ти одиниць техніки, у вихідні дні – від 100 до 140-ти.

В управлінні транспорту використовується система GPS моніторингу на 260 автомобілях та механізмах.

ШТАТ

Згідно зі штатним розписом в управлінні транспорту нараховується 73 ІТР та 869 працівників робітничої спеціальності.

Основними робітничими спеціальностями є:

- Водій – 688 чол.(73%)

- Машиніст екскаватора 53 чол. (6%)

- Тракторист 17 чол. (2%)

- Слюсар з ремонту автомобілів 21 чол. (2%)